Jeu de Boules & Comfort Food Zaterdag 22 augustus

Geplaatst op 29-06-2026  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Ans Kerkman

Inschrijven vanaf dinsdag 14 juli 2026 vanaf 19.00 uur
Deze activiteit is rolstoel/rollator toegankelijk! 

Zoals ieder jaar komen we voor een paar gezellige uurtjes bijeen op de Jeu de Boules in Huissen voor een spelletje, hapje en drankje op zaterdag 22 augustus is de inloop vanaf 13.30 uur. Tussen 14.00 en 19.00 is er tijd voor het balspel en drankjes. Voor wat betreft het eten is er dit maal gekozen voor Comfortfood, die wordt verstrekt door een foodtruck. De keuze is reuze, ook voor diegene onder ons met dieetwensen.

frietkar

Bijdrage: 17 euro per persoon 
Inschrijven vanaf dinsdag 14 juli 2026 vanaf 19.00 uur
Deze activiteit is rolstoel/rollator toegankelijk!
Adres: Jeu de Boules Club Lingewaard, Kampstuk 23 a, 6852 AC te Huissen
Parkeren: Op het terrein naar achteren rijden

Er kunnen maximaal 60 personen aan deze activiteit deelbnemen.

jeudeboules

Voor de liefhebbers is er een competitie met Jeu de Boules, een balspel dat door de Grieken reeds werd gespeeld. De Romeinen hebben er later een behendigheidsspel van gemaakt zoals we die nu nog kennen. Vaak wordt Jeu de Boules een ‘oude mannensport’ genoemd. Deze titel is ontstaan in 1907 toen Jules Lenoir door reuma geen aanloop meer kon nemen. Daar werden de spelregels op aangepast en sindsdien moet de werper op zijn plaats blijven staan. Vanuit Frankrijk is het over de hele wereld verspreid met verschillende benamingen en diverse spelregels.

Gastvrouw is Ans Kerkman
In samenwerking met Berna Klomp en Christa van Kleef
activiteiten@deoranjeleeuw.nl
06-29272250

Inschrijfprocedure:
Eerst partner inschrijven voor een activiteit. Vervolgens de activiteit opnieuw selecteren en inschrijven voor “mezelf”. Vervolgens afronden en met IDeal betalen, wanneer dit onverhoopt niet lukt dan kan je na 30 minuten weer inschrijven.
Wanneer je lid bent maar je partner niet maak dan je partner lid en kunnen jullie gezamenlijk inschrijven, maar doe dit dan wel voor de inschrijfdatum!
Wil je samen met en voor iemand anders inschrijven (die ook lid is) en ben je geen partner geef dit tijdig (voordat de inschrijving start) door aan 
admin@deoranjeleeuw.nl dan kan een deelnemer aan een ander gekoppeld worden. Want leden kunnen niet voor een ander inschrijven.

Wanneer de inschrijving niet lukt kunt u een mail sturen naar admin@deoranjeleeuw.nl dan verzorgt de ledenadministratie uw inschrijving.

Annuleringsbeleid:
Bij dagtochten ontstaat er bij het boeken een betalingsverplichting. Dit betekent dat je bij annulering de kosten die De Oranje Leeuw heeft gemaakt moet betalen.Tenzij er iemand op de wachtlijst staat die de activiteit kan overnemen en/of de Oranje Leeuw de betalingsverplichting kan annuleren.  

Gedragscode:
“Bij alle activiteiten van De Oranje Leeuw is een Gedragscode van toepassing met als doel om een veilige en respectvolle omgeving te creëren waarin iedereen zich prettig voelt. 
Dit betekent dat je anderen behandelt zoals je zelf behandeld wilt worden, met inachtneming van hun grenzen”. 

Inschrijven