Nieuwe onderafdeling The ING Club

Geplaatst op 06-08-2022  -  Categorie: Algemeen

The ING Club,

Dames en heren,

U bent hierbij van harte uitgenodigd om lid te worden van The ING Club. The ING Club is de jongerenafdeling van de personeelsvereniging De Oranje Leeuw. Voor professionals die intern bij ING werken en jonger zijn dan 41 jaar, organiseren wij exclusieve evenementen. Daarnaast hebben wij ook regelmatig speciale acties voor onze leden. Onder de slogan ‘Exclusive, Expensive en Exquisite’ hopen wij voor onze leden fantastische herinneringen te creëren die een eeuwigheid zullen duren.

Zorg er dus voor dat je lid wordt van de personeelsvereniging van ING Bank N.V. door hier op te klikken.

Als je officieel lid bent geworden, kun je je aanmelden voor onze club door een mail te sturen naart bulcgnieht.[antispam].@deoranjeleeuw.nl

We kijken er naar uit om je te verwelkomen!


Met vriendelijke groet,

Het bestuur van The ING Club
Santhuruu Nadesapillai (Voorzitter)

Jacqueline Altun (Secretaris)

Alain Bendeler (Evenementen) Yi Zhang (Penningmeester)